6 критеріїв по яких travelchoice підбирає житло

В даній статті описуємо ситуації з власного досвіду. Їх більшість, стосується апартаментів та квартир, так як це популярний вибір наших клієнтів. В основному, користуємося відомими світовими пошуковими системами, наприкла, як VRBO. Чому саме ці сайти? Тому, що ми маємо прямий діалог з власниками житла. Це дозволяє нам обговорити саме ті моменти, котрі важливі нашому клієнту. На цих сайтах діє 100% оплата житла. Проте власник житла отримує кошти лише за добу після виселення клієнта. Таким чином, клієнт має підставу довіряти власнику, а власник зацікавлений в комфортному проживанні свого гостя.

Вартість послуги “підбір житла” становить – 300 грн/квартира

А тепер по критеріях послуги #travelchoice_service:

 1. Визначаємо ціль поїздки. Від цього зажежить, скільки часу клієнт перебуватиме у квартирі. Наприклад, якщо це екскурсія на 2-3 дні – більшість часу проводиться за межами квартири. В такому випадку, потрібно, щоб в апартаментах були: чиста білизна і рушники, якісне ліжко, засоби гігієни, інтернет, чайник. Якщо відпочинок більше ніж 5 днів, тоді важливо щоб були наступні речі: окрім білизни та рушників, доброго ліжка, засобів гігієни та інтернету ще – пральна машинка, додатковий набір змінної білизни та рушників, кондиціонер.

2. В яку країну і яке місто. До прикладу, мандрівка до Будапешту – підбираю житло, котре розміщене в центральній частині. Чому? Окрім того, що близько до визначних місць, добра нагода заощадити кошти, не витрачаючи на проїзд у місцевому транспорті, а це в середньому 6Євро/день на людину. Або відпочинок на морі, напр., о. Сардинія – враховую: розміщення – щоб ближче до моря; зручно йти пішки до пляжу; вигляд з вікна квартири; наявність кафе та супермаркетів.

3. Який вид транспорту обираєш для подорожі. Якщо подорож власним транспортом, підбираємо житло з місцем для парковки. А коли подорожуєш своїм ходом, тоді житло, котре розташоване близько до зупинок трамваїв, автобусів, метро, залізничних та автовокзалів.

4. Як будеш харчуватися. Будеш готувати сам – тоді обираємо апартаменти, в яких кухня обладнана необхідними речами: посуда, холодильник, кухоні приладдя, чайник. А коли обираєш харчуватися в ресторанах, тоді таке житло, що розміщене близько таких закладів.

5. Яку суму готовий витратити на проживання. Це житло, котре максимально задовольнить клієнта по цьому пункті. Наприклад, мали клієнта, що готовий був витратити на проживання на о. Сардинія у вересні, не більше ніж 400Євро за 14 днів. Нам це вдалося!

6. Потреби та побажання клієнта. При зустрічі з клієнтом, цей пункт детально обговорюється, щоб перебування в квартирі чи апартаментах зробило мандрівку максимум комфортною. Є побажання, щоб житло було атмосферним, колоритним, неординарним, затишним, тематичним і т.п. Наприклад, у вересні клієнти, обираючи житло на о. Сицилія, хотіли, щоб в них була терасса з виглядом на море. Бажання клієнта виконано – вечори на терассі були незабутніми!