Палермо. Така вона, Сицилія

Ми вже декілька раз публікували пости, де відмічали як чудово, оригінально можна відпочити на Сицилії; викладали атмосферні фото тамтешніх містечкових курортів; пляжі; люди…
Але! Окремо відзначу столицю острова і цілого регіону – #палермо. І не дарма, адже це – навіжене, просто шалене місто. Коли вперше там, не знаєш, чого від нього очікувати. 😱Центр міста (здавалося б): араби, індуси, африканці; нетрі з усіма складовими.
Це був такий собі урок – лайфак, де не треба у Палермо винаймати житло.
Проте з іншої сторони, це живі емоції, якими дихає місто з бурхливою історією та культурою. Мультикультурна архітектура, старенькі вузькі вулички та смарагдові пляжі поблизу міста. Це лишає слід!
Нещодавно я писав за Флоренцію та опитував, в яке місто Ви б хотіли ще раз повернутися. Так ось скажу, що в найближчий час, напевно, сюди не повернуся. Проте концентрату емоцій столиці Сицилії вистачить ще на довгий період.
💶Ціни:
Проживання – 2 ночі за квартиру на 4 осіб – 96€. Їхали з Катанії поїздом за 14,7€. Зараз є прямий рейс з Польщі: Вроцлав-Палермо від 57€/особа туди/назад. Або з пересадкою через Мілан.
 
До зустрічі у наступному місті🤗